- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176178 Toyota LPE-250
176178
Toyota LPE-250
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 8.400 |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 300 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Gewicht | 1.012 kg |
| Vorkbreedte | 57 cm |
| Vorklengte | 235 cm |
| Details | Lithium-ion batterij, powersteering |