- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176166 Toyota 8-FG-50-N
176166
Toyota 8-FG-50-N
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 5.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | LPG |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 14.902 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 400 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 300 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Monotrol |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 300-15 |
| Banden (A) | 7.00-12 |
| Gewicht | 7.700 kg |
| Details | nieuwe achterbanden, nieuwe vorken, nieuwe voorbanden, cabine, verwarming, 4 hydraulische functies, verhoogd model |