- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176161 Toyota 8-FBE-20-T
176161
Toyota 8-FBE-20-T
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 21.423 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 500 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 226 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Monotrol |
| Batterij V | 48 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 200/50-10 |
| Banden (A) | 140/55-9 |
| Gewicht | 3.459 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |