- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176155 Toyota 8-FBEK-18-T
176155
Toyota 8-FBEK-18-T
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.800 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 10.706 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 600 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 260 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 420 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 200/50-10 |
| Banden (A) | 140/55-9 |
| Gewicht | 3.677 kg |
| Details | Lithium-ion batterij, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |