- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176115 Combilift CBE-3000
176115
Combilift CBE-3000
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 1.821 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 600 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 258 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 1.980 |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 16x7x10.5 |
| Banden (A) | 22x10x16 |
| Gewicht | 7.184 kg |
| Details | 4ws, 4 hydraulische functies, nieuwe voorbanden, nieuwe achterbanden |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |