176110
Hyster S-1.2
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.200 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 1.684 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 425 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 255 cm |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 1.084 kg |
| Vorkbreedte | 57 cm |
| Vorklengte | 115 cm |