- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176108 Still RX-20-16
176108
Still RX-20-16
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2013 |
| Afgelezen urenstand | 16.399 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 492 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 217 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 18x7-8 |
| Banden (A) | 140x55-9 |
| Gewicht | 3.057 kg |
| Details | 4 hydraulische functies, nieuwe achterbanden |
| Attachment types | Sideshift |