- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176105 Hyster P-2.0-SFBW
176105
Hyster P-2.0-SFBW
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 7.199 |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 400 |
| Gewicht | 930 kg |
| Vorkbreedte | 56 cm |
| Vorklengte | 120 cm |