- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176104 Yale MP-20-X-FBW
176104
Yale MP-20-X-FBW
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 14.091 |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 919 kg |
| Vorkbreedte | 56 cm |
| Vorklengte | 120 cm |