- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176100 Hyster J-2.0-XN-MWB
176100
Hyster J-2.0-XN-MWB
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 1.656 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 367 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 235 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 200x50-10 |
| Banden (A) | 140x55-9 |
| Gewicht | 3.770 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |