- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176099 Hyster J-1.6-XNT-MWB
176099
Hyster J-1.6-XNT-MWB
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 5.074 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 317 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 210 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 200x50-10 |
| Banden (A) | 15x4.5-8 |
| Gewicht | 3.530 kg |
| Details | nieuwe achterbanden, 4 hydraulische functies |