- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176091 SMV 16-1200-B
176091
SMV 16-1200-B
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 16.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2008 |
| Afgelezen urenstand | 6.361 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 400 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 360 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Dubbel SE |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 12.00x20 |
| Banden (A) | 12.00x20 |
| Gewicht | 22.600 kg |
| Vorklengte | 235 cm |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |