- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176082 Linde E-40-P (337)
176082
Linde E-40-P (337)
Dit product is helaas verkocht
Specificaties
| Capaciteit | 4.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2007 |
| Afgelezen urenstand | 7.874 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 440 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 295 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 775 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 250x70-15 |
| Banden (A) | 21x8-9 |
| Gewicht | 6.691 kg |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |