- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176071 Linde E-15-02 (386)
176071
Linde E-15-02 (386)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 4.697 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 314 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 210 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 1.000 |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 18x7-8 |
| Banden (A) | 15x4,5-8 |
| Gewicht | 3.105 kg |
| Details | 3 hydraulische functies, nieuwe achterbanden |
| Attachment types | Sideshift |