- Home
- Producten
- Orderverzamelaar
- 176065 Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
176065
Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.250 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 1.774 |
| Mast | Driedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 890 cm |
| Platform hoogte | 825 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 350 cm |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 500 |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Gewicht | 3.925 kg |
| Details | Initiële lift, powersteering |