- Home
- Producten
- Telescoop vorkheftruck
- 176048 Manitou MT-625-H-EASY-49-K-ST-3-A-S-1
176048
Manitou MT-625-H-EASY-49-K-ST-3-A-S-1
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Hydrostatisch |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 3.059 |
| Mast | Tweedelige telescoop |
| Hefhoogte | 582 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Lucht |
| Banden (A) | Lucht |
| Banden (V) | 12x16,5 |
| Banden (A) | 12x16,5 |
| Gewicht | 4.710 kg |
| Vorklengte | 110 cm |
| Details | nieuwe voorbanden, nieuwe achterbanden, 4wd, cabine, 4 hydraulische functies, verwarming |