- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176033 Jungheinrich EFG-540-S
176033
Jungheinrich EFG-540-S
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 4.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 9.601 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 530 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 250 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 930 |
| Bouwjaar batterij | 2018 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 250-15 |
| Banden (A) | 21x8-9 |
| Gewicht | 7.138 kg |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |