- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176031 Toyota 8-FBET-20
176031
Toyota 8-FBET-20
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2014 |
| Afgelezen urenstand | 6.548 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 430 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 200 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 630 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 200x50-10 |
| Banden (A) | 140x55-9 |
| Gewicht | 3.810 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |