- Home
- Producten
- Reach truck
- 176023 Toyota RRE-180-H
176023
Toyota RRE-180-H
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.800 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 10.175 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 1.100 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 423 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 930 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Gewicht | 4.801 kg |
| Details | 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |