- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176016 Linde E-16-02 (386)
176016
Linde E-16-02 (386)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 5.428 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 547 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 244 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 625 |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 200/50-10 |
| Banden (A) | 125/75-8 |
| Gewicht | 3.660 kg |
| Details | 3 hydraulische functies, verwarming, cabine, nieuwe voorbanden, nieuwe achterbanden, airco |
| Attachment types | Sideshift |