- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176013 Linde E-16-P-02 (386)
176013
Linde E-16-P-02 (386)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 5.886 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 410 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 192 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 625 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 180/70-8 |
| Banden (A) | 150/75-8 |
| Gewicht | 4.159 kg |
| Details | 4 hydraulische functies, nieuwe vorken |
| Attachment types | Sideshift |