- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176008 Mitsubishi FD-18-NT
176008
Mitsubishi FD-18-NT
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.800 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 15.320 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 210 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 6.50-10 |
| Banden (A) | 5.00-8 |
| Gewicht | 2.950 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |