- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175989 Toyota 8-FG-80-N
175989
Toyota 8-FG-80-N
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 8.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | LPG |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 13.784 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 268 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 8.25-15 |
| Banden (A) | 8.25-15 |
| Gewicht | 10.390 kg |
| Vorklengte | 200 cm |
| Details | 4 hydraulische functies, nieuwe achterbanden |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |