- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175975 Toyota 40-8-FD-50-N
175975
Toyota 40-8-FD-50-N
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 5.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 12.817 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 254 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 300-15 |
| Banden (A) | 7.00-12 |
| Gewicht | 8.117 kg |
| Details | nieuwe vorken, cabine, verwarming, 4 hydraulische functies, nieuwe achterbanden |