- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175965 Toyota 8-FG-45-N
175965
Toyota 8-FG-45-N
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 4.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | LPG |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 15.289 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 500 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 328 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 8.25x15 |
| Banden (A) | 7.00x12 |
| Gewicht | 8.255 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | nieuwe achterbanden, cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |