- Home
- Producten
- Orderverzamelaar
- 175961 BT OME-100-H
175961
BT OME-100-H
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 5.263 |
| Mast | Driedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 885 cm |
| Platform hoogte | 820 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 385 cm |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 625 |
| Gewicht | 4.150 kg |
| Details | powersteering |