- Home
- Producten
- Pallettruck
- 175957 Toyota LWE-250
175957
Toyota LWE-250
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 198 |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 620 kg |
| Vorkbreedte | 55 cm |
| Vorklengte | 115 cm |