- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175946 Toyota 72-8-FD-30
175946
Toyota 72-8-FD-30
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2008 |
| Afgelezen urenstand | 12.024 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 400 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 290 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 8.15-15 |
| Banden (A) | 6.50-10 |
| Gewicht | 4.530 kg |
| Details | uitsluitend voor verkoop buiten de EU, 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |