- Home
- Producten
- Reach truck
- 175915 Linde R-14-01 (1120)
175915
Linde R-14-01 (1120)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.400 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 6.248 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 549 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 240 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 620 |
| Gewicht | 3.550 kg |
| Details | verwarming, cabine |
| Attachment types | Sideshift |