- Home
- Producten
- Reach truck
- 175912 Atlet UFS-250-DTFVRE-540
175912
Atlet UFS-250-DTFVRE-540
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2007 |
| Afgelezen urenstand | 848 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 540 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 264 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 620 |
| Bouwjaar batterij | 2024 |
| Gewicht | 4.465 kg |
| Vorklengte | 115 cm |
| Details | 4ws, 5 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |