- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175898 Toyota 40-8-FD-50-N
175898
Toyota 40-8-FD-50-N
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 5.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 2.799 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 450 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 328 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 300-15 |
| Banden (A) | 7.00-12 |
| Gewicht | 7.910 kg |
| Vorklengte | 240 cm |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |