- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175895 Combilift CBE-3000
175895
Combilift CBE-3000
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 1.458 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 555 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 245 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 930 |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Banden (V) | cushion |
| Banden (A) | cushion |
| Gewicht | 7.184 kg |
| Vorklengte | 115 cm |
| Details | 4ws, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Vorkversteller |