- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175891 Kalmar ECF-55-6
175891
Kalmar ECF-55-6
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 5.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2010 |
| Afgelezen urenstand | 4.466 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 325 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 258 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 1.085 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 335/65-15 |
| Banden (A) | 28x9-15 |
| Gewicht | 9.068 kg |
| Vorklengte | 210 cm |
| Details | verwarming, cabine, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |