- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175856 Yale GDP-20-LX-E-2200
175856
Yale GDP-20-LX-E-2200
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 5.308 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 473 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 215 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 6.50-10 |
| Banden (A) | 18x7-8 |
| Gewicht | 3.200 kg |
| Details | 3 hydraulische functies, nieuwe stoel |
| Attachment types | Sideshift |