- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175854 Mitsubishi FG-20-NT
175854
Mitsubishi FG-20-NT
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | LPG |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2014 |
| Afgelezen urenstand | 1.091 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 210 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Lucht |
| Banden (A) | Lucht |
| Banden (V) | 6.50x10 |
| Banden (A) | 5.00x8 |
| Gewicht | 3.120 kg |
| Details | 3 hydraulische functies, nieuwe stoel, nieuwe vorken |
| Attachment types | Sideshift |