- Home
- Producten
- Reach truck
- 175845 Toyota RRE-160-M
175845
Toyota RRE-160-M
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2015 |
| Afgelezen urenstand | 3.346 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 630 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 272 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 465 |
| Bouwjaar batterij | 2015 |
| Gewicht | 3.005 kg |
| Details | nieuwe vorken, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |