- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175830 Jungheinrich DFG-15-AE
175830
Jungheinrich DFG-15-AE
Dit product is helaas verkocht
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Specificaties
| Capaciteit | 1.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 1992 |
| Afgelezen urenstand | 8.232 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 370 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 245 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 6.50-10 |
| Banden (A) | 5.00-8 |
| Gewicht | 2.940 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |