- Home
- Producten
- Orderverzamelaar
- 175815 Toyota OME-100-H
175815
Toyota OME-100-H
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 710 |
| Mast | Driedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 1.015 cm |
| Platform hoogte | 950 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 435 cm |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 420 |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Gewicht | 4.150 kg |
| Details | Lithium-ion batterij, powersteering |