- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175808 Toyota 8-FBM-20-T
175808
Toyota 8-FBM-20-T
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 3.190 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 470 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 690 |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 200x50-10 |
| Banden (A) | 16x6-8 |
| Gewicht | 3.438 kg |
| Details | nieuwe vorken, 4 hydraulische functies |