- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175803 Mitsubishi FG-45-N
175803
Mitsubishi FG-45-N
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 4.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | LPG |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2011 |
| Afgelezen urenstand | 3.906 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 500 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 240 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 300-15 |
| Banden (A) | 7.00-12 |
| Gewicht | 6.750 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |