- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175792 Doosan D-35-C-7
175792
Doosan D-35-C-7
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 1 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 482 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 230 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 250-15 |
| Banden (A) | 6.50-10 |
| Gewicht | 5.156 kg |
| Details | 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |