- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175778 Toyota 02-8-FDF-25
175778
Toyota 02-8-FDF-25
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 5.550 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 450 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 285 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 7.00-12 |
| Banden (A) | 6.00-9 |
| Gewicht | 4.020 kg |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies, nieuwe vorken |