- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175758 Toyota 8-FBMT-30
175758
Toyota 8-FBMT-30
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 6.465 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 450 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 280 cm |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 775 |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 250/60-12 |
| Banden (A) | 18x7-5 |
| Gewicht | 5.827 kg |
| Details | nieuwe voorbanden, nieuwe achterbanden, nieuwe vorken, cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |