- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175756 Toyota 8-FBMT-30
175756
Toyota 8-FBMT-30
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 11.224 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 450 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 310 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 775 |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 23x10-12 |
| Banden (A) | 18x7-8 |
| Gewicht | 5.865 kg |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies, nieuwe vorken |