- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175747 Toyota 8-FBMT-25
175747
Toyota 8-FBMT-25
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 7.840 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 225 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 625 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 225x75-10 |
| Banden (A) | 180x70-8 |
| Gewicht | 5.034 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | 4 hydraulische functies, nieuwe vorken |