- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175737 Toyota 8-FBE-20-T
175737
Toyota 8-FBE-20-T
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 3.615 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 212 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 750 |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 200/50-10 |
| Banden (A) | 140/55-9 |
| Gewicht | 3.752 kg |
| Vorklengte | 200 cm |
| Details | 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |