- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175720 Kalmar ECG-80-6
175720
Kalmar ECG-80-6
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 8.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 8.741 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 450 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 345 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 1.550 |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Banden (V) | Dubbel SE |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 8.25-15 |
| Banden (A) | 8.25-15 |
| Gewicht | 12.790 kg |
| Vorklengte | 218 cm |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |