- Home
- Producten
- Reach truck
- 175718 Toyota RRE-200-H
175718
Toyota RRE-200-H
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 9.970 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 485 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 775 |
| Gewicht | 4.351 kg |
| Details | wd |
| Attachment types | Sideshift |