- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175711 Linde H-35-D-01 (393)
175711
Linde H-35-D-01 (393)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2012 |
| Afgelezen urenstand | 14.150 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 466 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 218 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 250/75-12 |
| Banden (A) | 225/75-10 |
| Gewicht | 4.940 kg |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |