- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175705 Hyundai 18-BT-7
175705
Hyundai 18-BT-7
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.800 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Afgelezen urenstand | 2.929 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 700 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 300 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 18x7-8 |
| Banden (A) | 15x4.5-8 |
| Gewicht | 3.373 kg |
| Details | 3 hydraulische functies, nieuwe voorbanden |
| Attachment types | Sideshift |